MAXMONT BRNO, s.r.o. - výstavba rodinných domů v Brně a okolí

Plotní 688/75, Brno-Jih-Komárov, 602 00 Brno, tel.: 541 589 215, 541 589 232


MAXMONT BRNO, s.r.o. - výstavba rodinných domů v Brně a okolí Kontakt - MAXMONT BRNO, s.r.o.

Výstavba domů na klíč

Specializujeme se na výstavbu domů a komerčních objektů s klasických stavbeních materiálů ... více

Zemní a výkopové práce

Provádíme přípravné práce pro stavby, hloubení základů staveb, mek, bazénů, inženýrských sítí, úpravy terénu ... více

Monolitické konstrukce

Realizujeme především stropy a schodiště, nosné i opěrné zídky a základové konstrukce ... více

Fasády a zateplení

Jsme odborní dodavatelé předních výrobců materiálů pro zateplovací systémy, fasády a vnitřních omítek ... více

Naše společnost je cerifikována v systému managementu
kvality, dle ČSN EN ISO 9001:2009 

 

Výstavba rodinných domů v okolí Brna

Hlavní činností stavební společnosti Maxmont Brno, s.r.o. je výstavba nových rodinných domů v atraktivních lokalitách v okolí Brna. Většinou realizujeme několik podobných rodinných domů na jednom místě. Při výběru lokalit klademe důraz na klidnou atmosféru místa, kvalitní dopravní dostupnost do centra Brna a dobrou občanskou vybavenost lokality.

Pro představu se můžete podívat na naše dokončené projekty a hlavně na aktuální nabídku (níže). Kromě aktuální nabídky připravujeme i další stavební projekty. Sháníme také pozemky vhodné pro výstavbu rodinných domů, bytů a komerčních objektů. V případě, že máte takové pozemky k dispozici, prosíme, kontaktujte nás.

Pozn.: Každá lokalita, kde stavíme, má svou vlastní webovou stránku, kterou najdete na konci popisu konkrétních rodinných domů.

 

Aktuální nabídka

Rodinné domy Střelice u Brna

 Popis: Výstavba 22-ti rodinných domů ve Střelicích u Brna v lokalitě Žleby I. Rodinné domy jsou nepodsklepené, dvoupodlažní a trojpodlažní. Jsou navrženy čtyři dvojdomky, trojdomek, dvě řady řadových domů a dva samostatně stojící rodinné domy. Velikostně se jedná o rodinné domy 4+kk a 5+kk.

Poloha: Střelice u Brna lokalita Žleby. Vzdálenost z centa Brna (nám. Svobody) je 12 km. Tato lokalita leží v klidném a čistém prostředí.

Dopravní dostupnost: Do Střelic u Brna vedou čtyři hlavní komunikace. Jedna západní Rosice - Tetčice - Střelice, druhá východní  Brno - Moravany - Nebovidy - Střelice, třetí severovýchodní Brno - Ostopovice - Střelice u Brna, čtvrtá severní Brno - Troubsko - Střelice. Střelice u Brna jsou s Brnem spojeny pravidelným železničním a autobusovým spojením - do centra Brna se dostanete za 16 minut.

Web: www.domystreliceubrna.cz

Rodinné domy Blansko

Popis: Výstavba 9-ti rodinných domů v Blansku - Češkovicích. Rodinné domy jsou nepodsklepené, jednopodlažní s obytným podkrovím. 8 domů je vystavěno ve dvou řadách (řadové domy) - velikost 4+kk s garáží. Samostatný RD je větší (5+1 a dvougaráž). Ceny se pohybují kolem 3 mil. Kč.

Poloha: Blansko - Češkovice, lokalita Zahradní město spadá do katastrálního území Blansko - Těchov. Tato lokalita leží v klidném a čistém prostředí.

Dopravní dostupnost: Do centra Blanska vede přímá místní komunikace. Blansko je s Brnem spojeno pravidelným železničním spojením - do centra Brna se dostanete za 25 minut.

Web: www.domyblansko.cz

Rodinné domy Ivančice

Popis: Výstavba 6-ti rodinných domů v Ivančicích. Rodinné domy jsou podsklepené o velikosti 4+1 s terasou a dvougaráží. Velikost jednotlivých pozemků se pohybuje v rozmezí 524 - 554 m2.

Poloha: Lokalita nových domů "Brněnka" leží na severu Ivančic v nejméně zastavěné oblasti. Okolí je příjemné a klidné, blízko přírodě.

Dopravní dostupnost: Dostupnost do Brna je zajištěna silnicí II/394, která přímo spojuje Ivančice s Brnem a prochází v těsné blízkosti lokality "Brněnka".

Web: www.domyivancice.cz

 

Další nabídka

  • Rekonstrukce a revitalizace. Kompletní rekonstrukce a revitalizace bytových domů a jiných objektů.
  • Monolitické konstrukce. Stropy, schodiště, nosné a opěrné zídky, základové konstrukce aj. Realizujeme jak pro přímé investory, tak pro další dodavatele staveb.
  • Fasády a zateplení. Fasády a zateplení rodinných domů, panelových domů i jiných objektů.
  • Omítky. Vnitřní dvouvrstvé omítky (jádrové + štuk), vnitřní jednovrsvtvé omítky (sádrové + finální malba), vnější omítky, šlechtěné omítky aj.
  • Výstavba vinných sklepů. Výstavba vinných sklepů na zakázku.
  • Zemní a výkopové práce. Zemní práce, výkopové práce, terénní úpravy, přípravné práce pro zakládání staveb, odvoz suti a zeminy apod.

Kontaktujte nás

Chcete-li se dozvědět více, než najdete na těchto stránkách, kontaktujte nás. Rádi a ochotně vám odpovíme na všechny dotazy, seznámíme vás s detailnějšími informacemi, poradíme. Těšíme se na spolupráci.

Provozováno CMS / Eshop (c)2016 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
X zavřít

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu. Jeho odkaz nevydržel pouze pět století, on přežil i nástup elektronické sazby v podstatě beze změny. Nejvíce popularizováno bylo Lorem Ipsum v šedesátých letech 20. století, kdy byly vydávány speciální vzorníky s jeho pasážemi a později pak díky počítačovým DTP programům jako Aldus PageMaker.